Hizmetlerimiz

Şirketimiz Eğitimden,Kobilere,Orta ölçekli firmalardan tutun büyük işletmelere kadar tüm alanları kapsayıcı hizmetleri şu şekildedir.

image

Eğitim Otomasyon

Oluşturuduğumuz sistem sayesinde bir öğrencinin okula girişinden mezun olana kadar olan tüm süreçlerini takip edebilen online otomasyon sistemidir.

İletişime geç
image

İnteraktif E-Katalog

Alanında tek olan, 2 gün gibi kısa bir sürede 600 den fazla ürünün katalogta işaretleyip linkleyen yapay zeka destekli e-katalog sistemi ile alanında en hızlı çözümü sunuyoruz.

İletişime geç
image

Kurumsal/Özel Eğitim

Piyasada bulunan birçok eğitim kurumu ile danışmanlık faaliyetlerimizin yanı sıra bire bir yada grup halinde programlama, kodlama eğitimleri düzenlemekteyiz.

İletişime geç
image

Maker Kodlama

Bu eğitimi veren eğitmenler dahil, hobi amaçlı özel sektör çalışanları ,üniverstie öğrencileri,lise orta ve ilkokul öğrencilerine kadar birçok seviyede insana robotik kodlama (STEM) eğitimi vermekteyiz.

İletişime geç
image

Erp/İys Çözümleri

Yazmış olduğumuz Ön muhasebe programının yanında anlaşmalı oldugumuz ERP firmalarının paket programları ile sizlere optimum çözümler sunuyoruz.

İletişime geç
image

Danışmanlık Hizmeti

Vermiş olduğumuz kursiyer eğitimini başarılı bir şekilde tamamlayan arkadaşlarımıza referans olarak işletmelerde çalışmalarına gönüllü destek sağlıyoruz.Aynı zamanda da Kurumsal firmalara doğrudan ,piayasada az bulunan kalifiye eleman bulma konusunda yardımcı oluyoruz.

İletişime geç